Kariéra

Príležitosť objavovať nové

Staň sa súčasťou tímu odborníkov a pod ich vedením rozvíjaj svoj talent v oblasti materiálov, technológií spájania a ďalších príbuzných procesov.Vďaka nášmu rozsiahlemu know-how získaš priestor na realizáciu svojich inovatívnych nápadov, ktorými môžeš meniť svet priemyslu.

Ak si študentom na vysokej škole technického zamerania a chcel by si svoju bakalársku, diplomovú, alebo dizertačnú prácu vypracovať u nás, neváhaj a kontaktuj nás.

Aktuálne hľadáme:

Lektor a odborný pracovník kurzov NDT

Miesto práce: Račianska 71, Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, čiastočný úväzok, živnosť

Termín nástupu:
ihneď

Ponúkaný plat:
dohodou

Informácie o pracovnom mieste
pozícia je súčasťou tímu vzdelávania
prednášanie v kurzoch NDT
vedenie agendy kurzov NDT a príprava podkladov ku kurzom
sledovanie nových trendov v oblasti NDT, príprava vzoriek
komunikácia so zákazníkmi

Zamestnanecké výhody, benefity
práca v úspešnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti s dlhodobou históriou
zvyšovanie kvalifikácie
perspektívne, stabilné zamestnanie
jazykové kurzy
príjemné pracovné prostredie
odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
nepožaduje sa, anglický jazyk výhodou

Počítačové znalosti - používateľ Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Špeciálne znalosti
certifikácia v NDT, min. na VT2 a UT2
prednášanie v kurzoch, komunikácia so zákazníkmi
min. 2 roky praxe v oblasti NDT, znalosť noriem NDT

Odborný a organizačný pracovník do zváračskej školy

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • pozícia je súčasťou tímu vzdelávania
  • prednášanie v kurzoch zvárania
  • vykonávanie skúšok
  • vedenie agendy kurzov a príprava podkladov ku kurzom
  • tvorba zváracích postupov (WPS)
  • komunikácia so zákazníkmi

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • zvyšovanie kvalifikácie
  • odborný rast
  • možnosť parkovania

Požiadavky na zamestnanca:

 Vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti: nepožaduje sa, anglický jazyk výhodou

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Excel
  • Microsoft Word
  • Microsoft PowerPoint

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • diplom IWE resp. IWT
  • prednášanie v kurzoch, komunikácia so zákazníkmi
  • min. 1 rok praxe v oblasti zvárania
  • certifikát VT2 - výhodou

Vedúci certifikačného orgánu pre výrobky (COV)

Zodpovedá za:
• rozvoj a ekonomickú prosperitu úseku a navrhovanie zmien náplne úseku v súlade so stratégiou ústavu,
• chod zvereného úseku t.j. technické a priestorové vybavenie a personálne obsadenie,
• uzatváranie hospodárskych zmlúv na činnosti vykonávané úsekom COV v súlade
s platnými predpismi a PK COV
Zabezpečuje:
• manažérsku činnosť v oblasti riadenia úseku a posudzovania zhody výrobkov
• odborný, technický a ekonomický rozvoj riadeného úseku
• kontrolu všetkých dokumentov vypracovaných pre zmluvných partnerov
• konzultácie, osobný a písomný styk so zákazníkmi,
• kompletnosť a úplnosť písomných materiálov v zmysle platných predpisov
• činnosti súvisiace s tvorbou, revíziou a pripomienkovaním noriem STN, EN, ISO,IEC v oblasti určených výrobkov.
• riadi všetky činnosti spojené s výkonmi úseku COV v súlade so zákonnými predpismi
• spolupracuje orgánmi ÚNMS SR, MDVRR SR a ďalšími štátnymi orgánmi v oblasti autorizačných výkonov
• spracováva návrhy zmlúv na výkon posúdenia zhody a certifikácie

• práca v úspešnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti s dlhodobou históriou
• perspektívne, stabilné zamestnanie
• flexibilná pracovná doba
• príjemné pracovné prostredie
• vzdelávanie zamestnancov a odborný rast
• priestor na sebarealizáciu a rozvoj

Vzdelanie:

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Počet rokov praxe: 5

• znalosť systémov manažérstva kvality
• komunikačné a argumentačné zručnosti
• ochota a schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť
• otvorenosť zmenám, flexibilita prevziať nové úlohy a postupy
• Výborné organizačné schopnosti.

Zaujala Ťa naša ponuka? Vyplň nižšie uvedený formulár a staň sa súčasťou nášho tímu.

(podporované formáty: *.pdf, *.doc, *.docx)