Prídavné materiályVyrábame prídavné materiály presne podľa požiadaviek našich klientov, čím sa výrazným spôsobom líšime od našej konkurencie.
Obalené elektródy

Pre našich zákazníkov ponúkame širokú škálu špeciálne vyvinutých obalených elektród na zváranie nelegovaných ocelí, nízkolegovených ocelí, vysoko legovaných ocelí, nízkolegovaných žiaropevných ocelí, ocelí pre jadrovú energetiku a naváranie ocelí.

Pri výrobe využívame špecifické výrobné postupy, ktoré zaručujú jedinečnosť a vysokú kvalitu, preto sa na nás pravidelne obracajú zákazníci, ktorých náročné požiadavky dokážeme splniť.

Katalóg obalených elektród

 

Drôty a tyčinky

V rámci realizácie výsledkov výskumu a vývoja zváracích materiálov vyrába a dodávame drôty a tyčinky na zváranie a naváranie, drôty na naváranie, drôty na zváranie plameňom, drôty na žiarové striekanie, tyčinky na zváranie a naváranie.

Katalóg drôtov a tyčiniek

 

Plnené drôty a tyčinky

V rámci realizácie výsledkov výskumu a vývoja zváracích materiálov vyrábame a dodávame plnené drôty a tyčinky na naváranie pod tavivom valcov na kontinuálne liatie, koľajníc výhybiek a funkčných častí drvičov, obežných kolies, kaplanových turbín, naváranie namáhaných funkčných plôch, naváranie otvoreným oblúkom namáhaných funkčných plôch. Ponúkame plnené tyčky na ručné naváranie plameňom.

Katalóg plnených drôtov a tyčiniek

 

Tavivá na zváranie a naváranie

Vďaka excelentým výsledkom vo výskume a vývoji zváracích materiálov vyrábame a dodávame tavivá s unikátnym zložením určené na zváranie, naváranie, naváranie pásovou elektródou, zváranie ocelí pre jadrovú energetiku a na elektrotroskové zváranie.

Katalóg tavív na zváranie a naváranie

 

Spájky

Vyrábame a dodávame tyčinkové spájky, pastovité spájky na mäkké spájkovanie, vysokoteplotné práškové spájky, práškové spájky, mosadzné spájky obalené tavivom na tvrdé spájkovanie.

Katalóg spájok a tavív na spákovanie

 

Tavivá na spájkovanie

Vďaka excelentým výsledkom vo výskume a vývoji zváracích materiálov vyrábame a dodávame tavivá na spájkovanie s unikátnym zložením určené na tvrdé nánosové spájkovanie, tavivá na tvrdé kapilárne spájkovanie, tavivá na mäkké spájkovanie, tavivá na mäkké spájkovanie v elektronike a elektrotechnike.

Katalóg spájok a tavív na spákovanie